close
loading

U NAS ZROBISZ

WSPANIAŁE ZAKUPY

50% CEN RYNKOWYCH

SEZONOWE PROMOCJE

WYPRZEDAŻE

Regulamin sklepu

 

 

1. Zamówienia na towary oferowane w sklepie internetowym przyjmowane są za pomocą formularza z koszykiem zakupów na stronie finalizacji zamówienia.

 

2. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówień nie będą rozpatrywane/realizowane lub ich realizacja może się wydłużyć.

 

3. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Otrzymane zamówienia rozpatrywane będą w najszybszym możliwym czasie.

 

4. Prudenter Agas Przemysław Klękowicz - zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych produktów ze sprzedaży.

 

5. Zamówiony towar wysyłany jest  poprzez Firmę Kurierską lub w inny sposób, po zaakceptowaniu oraz zaksięgowaniu wpłaty.

 

6. Produkty magazynowe dostarczane są do 3 dni roboczych, w innym przypadku do potwierdzenia w naszym Dziale Realizacji na podstawie zapytania na adres: prudenter91@wp.pl .

 

7. W przypadku braku towaru w magazynie Klient zostanie poinformowany o wydłużonym czasie realizacji zamówienia lub Sprzedawca zaproponuje inny o podobnych parametrach.

 

8. Zastrzegamy sobie możliwość zamiany cen oferowanych produktów, o czym Klient również zostanie poinformowany.

 

9. Razem z przesyłką dostarczane są: dostępna dokumentacja oraz dokument zakupu (paragon lub faktura VAT).

10. Oferta naszego sklepu ważna jest na terenie Polski.

11.Mimo wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane przez nas opisy towarów nie zawierają braków oraz błędów. Ewentualne błędy nie mogą być jednak podstawą do roszczeń. W przypadku wątpliwości, przed dokonaniem zakupu, prosimy o kontakt z naszym sklepem (telefoniczny lub mail).

 

12. Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte na stronie internetowej sklepu są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli, zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji.

 

13. Niniejsza strona nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 543 Kodeksu Cywilnego. Zawartość witryny (opisy, grafika, loga, ikony, zdjęcia) stanowi własność  Prudenter Agas Przemysław Klękowicz, oraz firm zależnych: producentów, importerów. Zabrania się kopiowania całości witryny lub jej części bez pisemnej zgody Prudenter Agas Przemysław Klękowicz.
 

Złożenie zamówienia na stronie www.eprudenter.pl oznacza akceptację postanowień regulaminu.